Co daje nam obecnosc firmy w internetowych katalogach

Co daje nam obecnosc firmy w internetowych katalogach

Wolimy korzystać z płyty, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, aby być słuchane (podczas gdy perspektywa jest dojazdy) niż w raporcie lub DVD badana. Płyty są również szybkie i tanie produkować powielać.

Możesz mieć kilka płyt gotowe do wysłania, każdy opisujący inny problem, o innym rozwiązaniu ogólnym … Ale to wszystko kończy się wraz z sugestią, aby zadzwonić, aby porozmawiać na konkretny lek na konkretnej potrzeby Twojego potencjalnego klienta.

Dzięki tej metodzie polecającego zostały usunięte wszystkie obawy i przeszkody dla klienta, i otworzył drzwi do nieograniczonych możliwości przekształcania wymienione perspektyw w przyszłych klientów.

Oferując Free Gift, można uzyskać nazwy z najbardziej podejrzane klientów – i wrócić producent drzwiczek kominkowych i poprosić o więcej nazw znowu, i znowu. Robisz wszystkim RZECZ.

Twoje obecne klientów dostarczyć listy „podejrzanych” … z których niektóre swój wolny Narzędzia przekształcić się w „przyszłość” … potem na „oczekuje”, którzy kupują od Ciebie.

A ci nowi klienci następnie daje nową listę „podejrzanych”, do których można wysłać prowadzenie wytwarzające dyski CD oraz broszury wskazówka ……

Tak aby utworzyć niekończącą się podaż sprzedaży prowadzi do naśladowania i nie mają na zimno połączenia ponownie.

Uwaga: Jakość tych skierowań nie jest tak dobre, jak te, które można uzyskać z „klasycznej” metody polecającego, który pyta o nazwisko osoby, można zbliżyć się dać skoku sprzedaży.

Ale prosząc o wiele mniej groźne skierowanie, można zebrać znacznie więcej nazwisk. I nie trzeba dać klient referat sprzedaży, dlaczego powinny one (niechętnie) dowozi nazwiskami swoich przyjaciół, aby można było rozpocząć agresywnie sprzedają im.

Zamiast tego można zebrać te skierowania z szybkiego połączenia telefonicznego lub nawet listu. (Dostaniesz znacznie gorszą odpowiedź na piśmie, ale dostaniesz żadnej odpowiedzi na pismo, które zmierza do „standardowego” skierowania).

Artykuł dzięki: