Szata graficzna strony a liczba odwiedzin

Szata graficzna strony a liczba odwiedzin

Wyłącznie w Whole Foods Market, wszystkie ich produkty spełniają rygorystyczne normy jakości – Oznacza to, że żadnych sztucznych składników lub uwodornione tłuszcze. Whole Foods Market jest prekursorem tworzenia nowych norm określających, co naturalne / organiczne środki na rynku.

Jestem profesjonalnym marketingu i sprzedaży, z ponad 15-letnim doświadczeniem produkującej marketingu zintegrowanego, która rezonuje z grupy docelowej i przerw przez szum w mediach. Moja siła jest w rozbudowę bazy klientów, poprzez zmieszanie strategicznych praktyk rozwoju biznesu i jazdy wyników poprzez jasne, zaskarżeniu i choreografii biznesplanów. Biegli w strategizing, organizowania, uproszczenie i negocjowanie ofert biznesowych.

Mam duże doświadczenie w social networking i regularnie prowadzić warsztaty na temat strategicznego wykorzystania narzędzi, takich jak LinkedIn i blogów dla marketingu przychodzącego i wychodzącego.

Lubię tworzyć partnerstwa, możliwości sponsoringu, prowadzić generacji, interaktywne / tradycyjne strategie marketingowe i pracy na targach (w tym imprez i programy pobierania próbek). Jestem dostępny do konsultacji zadań, jak również pełny obrót w czasie lub stanowisko Account Director. Mogę być osiągnięte w laurenbrill@sbcglobal.net

Artykuł dzięki: