Jak zbudowac wlasna marke odziezowa

Jak zbudowac wlasna marke odziezowa

Obecnie prechopped gadżety różnego rodzaju: marchew, papryka, cebula (bez płaczu proszę), umyte i gotowe do jedzenia sałatek – których używam pomimo twierdzeń bez wartości odżywcze. (Niedawno przeczytałem artykuł o tym, jak zielenie płukano w kąpieli chloru, który myje się wszystkie składniki odżywcze. Przyznaję, to mnie nieco spadł squirrelly, ale byłem na „Fresh Express”, fabryki sałaty i nie zrobił ” t widzę nic niestosownego happening).

Mój najnowszy ulubionym jest Jimmy Deans śniadanie „Skillets”, które są gotowe pakowane po zaledwie około dziesięciu minut na patelni. Po tym wszystkim śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, więc kto dba o kalorie? Mówiąc o kalorie, ilu z was widział Potato Pan głowę w Macy paradzie? (Chodzę sobie tutaj.) Głowa Potato Pan był jednym z moich ulubionych gier z dzieciństwa . Tak, źle ziemniaczaną comeback pomimo węglowodanów liczników i wszystkie rzeczy o nich jest złe dla ciebie. Uwielbiam premashed ziemniaki, które są pakowane w wannie, gotowe do podgrzania i jeść. Są one tak dobre, jak domowej roboty, więc mój mąż mówi, a nie oszukujmy się wanna z premashed spuds pewnością są dużo mniej kłopotów.

Publix, gdzie zakupy przez większość czasu, ma dziesiątki gotowych do spożycia w ciągu 30 minut lub mniej posiłków. Wszystkie z nich korzystać paczkowane,

wstępnie przemyty, prechopped lub wstępnie składniki, które nie mogły

istnieć bez opakowania. Tak więc, następnym razem, gdy się trochę

szaleńcze o tym, co będzie na obiad, podziękować innowacje

pakowanie, bo chcesz być zdesperowani bez nich.

Ludzie nie kupuje swoje produkty? Mogę pomóc. Opakowania problemy rozwiązywane są jak magia podczas pracy z Diva. Nauczę cię, jak do pakowania produktów konsumenci będą kupować. Uzyskaj porady od eksperta w górę opakowań konsumenckich.Powiadom Diva opakowania @ PackagingDiva@aol.com telefonu 678-594-6872.

Artykuł dzięki: