Reklama internetowa a sukces firmy

Reklama internetowa a sukces firmy

Tak często spotykamy materiały marketingowe, w których wykorzystywane są obrazy nie do końca to, co powinno być. Czasami po prostu nie są rozmyte i / lub złych odcieni kolorów, są one po prostu nieistotne. Kto nie słyszał o starym powiedzeniu, że obraz jest wart tysiąca słów.

Widzę tak wiele firm, które już spędził wiązkę na rozwijaniu swoich materiałów CI i marketingowych (tj broszury, ulotki, reklamy druku, stron internetowych, itp) z silnym naciskiem na kopiowanie, umieszczenie logo, kolorów firmowych, itp jednocześnie nie wystarczy myśl od rodzaju obrazów / zdjęć należy je wykorzystujących.

Obrazy wykorzystane w dowolnym marketingu i / lub materiałów promocyjnych należy umieścić, aby ogólna komunikacja silniejsza, a nie jako wypełniacz. Zależnie od komunikacji, obrazy powinny być ogólnie dynamiczne i żywe miarę przedmiotu i kolory są zainteresowane. Spędzać czas w uzyskaniu obrazów. Umów się na sesję zdjęciową w razie potrzeby. Te dni można również zakupić obrazy z kilku popularnych serwisów internetowych. Sztuką jest być selektywny, aż jedna jest w 100% pewien, przed jej użyciem. Wiele obrazów może wymagać retusz, a nawet manipulacji, aby dopasować komunikację dobrze. Aby to zrobić od profesjonalnego i zaufanego studio. Kolory Marki powinny również całą pewnością dominują obrazy .

Możemy zobaczyć przykłady takiej pracy w dobrze wykonane ogłoszeniach wiele popularnych marek, począwszy od biżuterii, moda, samochody, dobra konsumpcyjne itp Zwykle te reklamy są 80% i 20% obrazu kopii, logo, informacje kontaktowe oraz wszelkie dodatkowe branding.

Jako sprawdzony przez lata, właściwego obrazu / zdjęcia można zaakcentować jakąkolwiek komunikację na tyle dobrze, aby zapewnić bardzo potrzebne przewagę w dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Prowadzę postprodukcja studio graficzne wysoce wyspecjalizowanych w fotografii / retusz obrazu oraz akcesoriów. agencje reklamowe, fotografów, wydawców i właścicieli marki bezpośrednie łatwo zlecić ich bardziej pracochłonna pracownia do nas przez cały rok z całego świata.

Wiele z naszych prac można zobaczyć na stronie internetowej pod adresem: [http://www.pixartstudios.net]

Strona jest regularnie aktualizowana. Do zobaczenia tam!

Artykuł dzięki: