Ile czasu zajmie nam prowadzenie strony

Ile czasu zajmie nam prowadzenie strony

Wystawa przemysłowa widzów. Uczestnicy znaleźć wygodne miejsce do wypoczynku, sprawdzić pocztę i surfować po internecie. Choć się dzieje, AOL mam do zaprezentowania swoich usług firmy takie jak muzyka na żądanie, Mobile, AIM i City Guide. Była to korzystna sytuacja, która pomogła pokaż handlu uczestnicy sprawdzić w swoich biurach w czasie rzeczywistym doceniając AOL jako gospodarza.

2. Znajdź miejsce, które wyróżnia się z tłumu

AOL był w namiocie portierni i dlatego dostał wiele ekspozycji i ruchu pieszego. Oni polecił rogu w namiocie portierni, który znajdował się na parkingu na zewnątrz hali głównej. Ich wejście miał 20-ściennym ekranie telewizora pokazując logo marki i filmy koncertowe. Było 20 laptopów dla gości, a sześć zostało zamontowane na ramionach mechanicznych, które mogą być osiągnięte przez uczestników relaks w wygodnych fotelach.

3. Znajdź twórczych sposobów, aby być „w tej chwili”. AOL kadry kierowniczej poza miejscem mogli zobaczyć wnętrze swojego Targów stoisko jako kamery internetowej nakręcony działania wewnątrz ich stoisko na wystawie w czasie rzeczywistym. Mogliby krytykować działalność stoisku w czasie rzeczywistym i personelu wykazują trener na przepływ ruchu, reakcje gości i świeżych pomysłów na angażowanie perspektywy.

4. Zastosowanie przyciągające wzrok wzory, kształty i tkaniny napięcie. Daewoo używane dużą ścianę zbudowaną z 17 ekranami LCD z 36 ekranami tkanina z tylnych zakładano grafiką jak jej centralnym punkcie. Ogromne fin kształcie napięcia struktury tkaniny z niestandardowego oświetlenia wyłożonej ekranie telewizora stoi na bokach eksponatu. Użyli logo obciążonego dwustronny wieża wznosi się na szczycie biurku informacyjnym przy wejściu z 10 ekranami LCD wbudowane w filarze. Goście byli zafascynowani przekonujące dramatu wizualnej.

5. Tworzenie miejsca dla uczestników, aby wypróbować swoje produkty. Dolby miał strefę gier, które pozwoliły gościom wypróbować swoją nową grę wyścigową Xbox 360, Burnout. dźwięku Xboksa w Dolby Digital było jak kiwać, że rzucić zaklęcie na odwiedzających intrygujący je na stoisku targowym.

Pamiętaj, że przez wprowadzenie ruchu, koloru, światła i działań w Targach stoisku można dostać się do zaprezentowania nowych technologii podczas przyjęć i hipnotyzujące swoich gości. Techniki takie jak mogą one niezbędne, aby zapewnić swoim gościom targów doświadczenia.

Artykuł dzięki: