Dlaczego warto podtrzymywac kontakt z odwiedzajacymi strone

Dlaczego warto podtrzymywac kontakt z odwiedzajacymi strone

Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas na początku stycznia 2006 roku był cios-out cztery dni targi przyciąga około 150 tysięcy gości i 2500 wystawców. Spektakl handlu podłoga była warta 28 Boisko do piłki nożnej w przestrzeni i eksponaty trwała 1,6 mld ft konferencyjnym. Ten dynamiczny targi dał nam zajrzeć w przyszłość Plug and Play, styl życia, w którym możemy pracować, bawić się i pozostać w kontakcie, gdy chcemy, gdzie chcemy.

„Niewiarygodna pędu wokół tych nowych produktów i usług wynika, że ??styl życia cyfrowa naprawdę poszedł do głównego nurtu w tym roku” szef Microsoftu Bill Gates powiedział w swoim przemówieniu inauguracyjnym wystąpieniu. „Teraz nadszedł czas, aby zgromadzić urządzeń, oprogramowania i usług w życiu ludzi i wziąć wszystkie te doświadczenia do następnego poziomu.”

Aby wprowadzić najnowsze technologie, najskuteczniejsze targach wyświetlaczy połączonych dramat, kreatywności i projektowania na nadawanie ich przesłanie i funt domu ich świadomości marki. Z drugiej strony, nie było na targi wykazuje, że brakowało kreatywności i pizzazz i poszedł praktycznie niezauważona przez frezowanie pokazują podłogę tłum.

Klienci, którzy chcą ich targi wygląd, aby dramatyczny wpływ często pytają o cechach stoisku targowym, która uderza go wielkim na wszystkich cylindrach. Chcą wiedzieć, co innowacyjne na targi liderów zrobić inaczej i jak mogą one również wyróżnia się na tle konkurencji.

Marketer wydarzeniem objęło pokaz CES i miejsce targów budki co do ich odwołania. Wystarczy kilka swoich ulubionych były AOL, Dolby i Daewoo. Oto kilka wskazówek, które wynikały z dlaczego wybrali tych targach eksponaty:

1. Czy Twój targi stoisko stanowić cenne usługi dla uczestników

AOL zdobył duże gdy ofiarowali swoje usługi szerokopasmowe za darmo dla wszystkich zmęczony

Artykuł dzięki: plandeki.eu/plandeki-budowlane